Spannende seizoensstart voor onze Fjes

Zo vroeg in het seizoen en nu al een spannende dag voor onze jongste voetballertjes. Met weinig tot geen trainingsuren in de benen durfden ze het aan …. hun moeders werden uitgedaagd voor een krachtmeting.

En deze vond vanochtend plaats, op een zonovergoten veld. De voetballertjes werden snel in een tenue gehesen. Zo snel dat de naad bij sommigen aan de buitenkant zat, maar dat mocht de pret niet drukken. De moeders hadden hun eigen tenue, zonder voetbalschoenen. Gelukkig zat het weer mee en leidde dit niet tot glijpartijen. Voor de zekerheid was de EHBO achter de hand gehouden.

Om 09:00 uur werd er afgetrapt voor een spannende wedstrijd. Hoewel de moeders hun uiterste best deden werden ze knap afgetroefd door onze Fjes. De eindstand werd uiteindelijk 4-3 voor de Fjes.

Een gezellige voetbalochtend, die werd afgesloten met een koel glas limonade.

image001

Joomla Templates: by JoomlaShack