B3 wint van koploper UD

Vandaag de uitwedstrijd tegen koploper UD. Gelukkig was Pieter-Jan er wel bij maar Max K geblesseerd. Lenen bij de B4 dus. Om 11 uur moest het al gebeuren dus dat was even wennen. De voorbereiding was dan ook rommelig: spelers op het verkeerde complex en geen intrapballen. Dat zagen we terug in de 1e helft, dit leek de warming up te zijn. Spelers die dachten rustig een balletje aan te nemen en dan maar eens verder kijken wat met de bal te doen. UD dacht daar duidelijk anders over en kletste er  vol in.

Gaandeweg bouwde UD aan een overwicht die vele (halve) doelkansen opleverde. Gelukkig voor B3 stond hun vizier niet op scherp en zodoende haalden we ongeschonden de rust. Na de (gebruikelijke ?) donderspeech in de rust leek het begin 2e helft nog niet veel beter. Sterker: we kwamen vlot met 1-0 achter door een slipper in de verdediging. Spandoeken bij UD werden uitgerold waarop al een voorschot op het kampioenschap werd genomen. Maar kijk: ineens werden de mouwen opgerold en werd de strijd wel aangegaan. Spelers ageerden i.p.v. reageerden en de touwtjes werden stevig in de hand genomen. Al snel werd het 1-1 door een frommeldoelpunt van B4 leenspeler Imoun. UD had een tikkie op de kin gehad en werd verder achteruit gedrukt. Niet veel later werd het 1-2 wederom door Imoun. UD probeerde het nog met een slotoffensief en helemaal ongevaarlijk was dit niet. Vooral toen een paar minuten voor tijd een UD aanvaller in onze 16 opdook en over het been van Lars ging. Iedereen keek angstig naar de scheids maar gelukkig had hij net een vuiltje in zijn oog: doorspelen! Toen in de laatste minuut een mooie aanval over rechts en Mart K zette Pieter vrij voor de goal 1-3 en het gejuich barstte los ! Met dank aan het in grote getale opgekomen publiek en de 3 B4 wisselspelers Imoun, Robbert en Sander. Op naar het kampioenschap !

Joomla Templates: from JoomlaShack