Helios B1 sluit het seizoen 2015/2016 definitief af met een activiteit, we gaan paintballen! (+ foto's)

We verzamelen ons zondagmiddag om 16.00 uur bij de Scheg, vanaf daar fietsen we richting de Schipbeek om te gaan paintballen. Al weken kijken de spelers hierna uit, sluipen of tijgeren door de bossen en onverwachts iemand uit het veld schieten. Het was goed opletten want overal zaten sluipschutters verstopt of je werd in een hoek gedreven en onder de verf geschoten want sommige waren daar heel slim in. Het waren trouwens geen speelgoedpistolen, de verf balletjes vliegen er met liefst 290 km per uur eruit en dat kan dus pijnlijk zijn. Blauwe plekken op de rug, borst, buik of in de nek het hoort er allemaal bij.

Ook het zweten onder de maskers en camouflage pakken bij een graadje van ongeveer 29 graden nemen we voor lief. Na het oorlog spelletje gaan we alle strategische aanvallen nog eens doornemen. Gezellig met een patatje, blikje drinken, frikandel of een kroket erbij praten we alles nog even door. Nu is het seizoen definitief afgesloten, vorige week afgesloten met spelers en familie bij Helios met een BBQ. Vandaag als team met een activiteit, veel gelachen en sommige hebben veel pijn geleden hahaha.

Jongens allemaal bedankt, het was fijn om met jullie samen te mogen hebben werken. Mijn tijd zit erop als jullie trainer, ik wens jullie allemaal veel suc6 in jullie verdere voetbal loopbaan.

Voor een aantal gaat dit verder in de nieuwe B1 en voor de rest in de nieuwe A1. Het ga jullie goed!

Met vriendelijke sport groet, Mike Pothoven

Joomla Templates: by JoomlaShack