Artikelen

Start trainingen + voorlopig trainingsschema

Het nieuwe seizoen staat al weer op het punt te beginnen. Hierbij dan ook het voorlopig trainingsschema. Mocht een team niet kunnen op de voor hen aangewezen dag en/of tijd, laat het dan weten aan Evert Altena (via e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.), dan zal er gekeken worden of er alternatieven zijn.

Vanaf 20 augustus kan er op het kunstgras getraind worden. Door de extreme droogte van de afgelopen weken zijn de grasvelden helaas nog niet beschikbaar. Dat betekent dan ook dat totdat ook het trainingsveld beschikbaar is er door de teams slechts 1x/week getraind kan worden. Zodra er ook op het trainingsveld getraind mag worden, wordt dit bekend gemaakt.

 

Joomla Template: from JoomlaShack