Artikelen

Kledingsets ophalen seizoen 18/19

Het seizoen gaat al weer bijna beginnen...

Op donderdag 30 augustus en vrijdag 31 augustus van 19:00u tot 20:00 uur kunnen daarom DOOR DE LEIDERS (of een afgevaardigde) van de teams de kledingsets van de teams worden opgehaald in kleedkamer 8.

• Alleen leider (of afgevaardigde) haalt de kledingtas op. Individuele spelers hoeven geen kleding op te halen.
• Teams die voor deze datum al een wedstrijd hebben kunnen via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. een afspraak maken om de kledingtas af te halen.

Graag als leider de tas controleren of alles compleet is.
Er zitten verschillende maten in een tas; het is de bedoeling dat je dit binnen je team zo goed mogelijk verdeelt.
Als je echt qua maat niet uit komt stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. dan kijken we wat er nog mogelijk is op onze 2 ruilavonden.

De ruilavonden zijn op de volgende data:
Dinsdag 11 september van 19:00 uur tot 19:30 uur
Woensdag 19 september van 19:00 uur tot 19:30 uur

Joomla Templates: by JoomlaShack