Welkom bij SV Helios


Hoofdtrainerschap Helios 1 zondag

SV Helios en Marco Wilmink hebben besloten om na dit seizoen (2018/2019) de samenwerking te beëindigen.
Na 2 seizoenen zeer prettig te hebben samengewerkt met Marco denkt Helios dat het goed is om een nieuw gezicht voor de groep te hebben. Ook Marco Wilmink is toe aan een nieuwe uitdaging. Helios gaat zich oriënteren op de aanstelling van een nieuwe hoofdtrainer.

Onder leiding van Marco is vorig seizoen promotie naar de 2de klasse in de nacompetitie net misgelopen. In dit prille seizoen draait Helios mee in de middenmoot van de 3de klasse, waarbij het team flink verjongd is t.o.v. vorig jaar.

De doelstelling voor dit seizoen is dan ook om met deze jonge groep te blijven ontwikkelen en te handhaven in de 3de klasse. Daar hebben we het volste vertrouwen in gezien de resultaten en het vertoonde spel de afgelopen weken. De doorstroom en ontwikkeling van jonge talenten uit de eigen jeugd past in de visie van SV Helios.

Bestuur SV Helios

Joomla Templates: from JoomlaShack