Welkom bij SV Helios


Privacy m.b.t. de nieuwe voetbalapps

Vanuit de ledenadministratie zie ik dat diverse leden het privacy-niveau in hun KNVB-gegevens hebben aangepast.

Standaard worden alle leden bij Helios ingeschreven met het hoogste privacy-niveau (priv√©), vanuit de gedachte dat het niet aan de ledenadministratie is om deze gegevens openbaar te maken.

Door de instellingen via de nieuwe apps te wijzigen worden - afhankelijk van de gekozen instelling - diverse gegevens zichtbaar voor alle gebruikers van de app (dus niet alleen voor teamgenoten, of leden van dezelfde vereniging). Informatie daarover is hier te lezen; en hier staat tevens wat de KNVB doet met de aangeleverde gegevens en hoe te handelen als iemand dit niet wenst.

Het is wellicht goed dat iedereen zich hiervan bewust is. 

Inge Wolthuis

Joomla Templates: from JoomlaShack