Welkom bij SV Helios


Indeling trainingen 28 augustus t/m 17 september

Het nieuwe seizoen staat al bijna weer op het punt om te beginnen. Vanaf 28 augustus is het mogelijk om weer te gaan trainen. Eerder is niet mogelijk omdat het trainingsveld recentelijk deels opnieuw is ingezaaid. Ook kunnen we dan  alleen het trainingsveld nog maar gebruiken. Daarom is er een tijdelijk schema gemaakt dat geldt tot het moment dat ook het kunstgrasveld gebruikt kan worden voor de trainingen, 18 september. Dit betekent wel dat er door de teams in die periode slechts 1x/week getraind kan worden. Zie bijlage. Het definitieve schema volgt z.s.m.

Mochten er vragen zijn over het schema, dan kunnen die via e-mail gesteld worden op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Ook nu weer het verzoek om je aan de aangegeven tijd en locatie te houden, zodat elk team in de gelegenheid is om zijn training af te werken.

Joomla Templates: from JoomlaShack