Welkom bij SV Helios


Kledingsets ophalen

De tassen staan allemaal weer klaar, zodat het voetbalseizoen weer lekker kan beginnen!

Op woensdag 30 augustus van 19:30u tot 20:30u kunnen daarom DOOR DE LEIDERS (of een afgevaardigde) van de teams de kledingsets van de teams worden opgehaald in kleedkamer 8.

LET OP:

  • Alleen leider (of afgevaardigde) haalt de teamset op. Individuele spelers hoeven geen kleding op te halen en geven we ook niets mee!
  • Indien men op 30-8 verhinderd is kan men via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. een nieuwe afspraak maken. (Wel tijdig, als men de avond voor de eerste wedstrijd mailt is het niet waarschijnlijk dat het nog mogelijk is diezelfde avond de spullen op te halen).
Joomla Templates: by JoomlaShack