Welkom bij SV Helios


Aftreden Wilco Lobbert als voorzitter SV Helios

Allereerst wensen we namens het bestuur van SV Helios iedereen een sportief en gezond 2019!

Helaas heeft Wilco Lobbert aangegeven per direct zijn voorzittersrol en bestuursfunctie bij SV Helios te moeten neerleggen i.v.m. zijn nieuwe baan. Wilco zal wel de begeleiding van de scheidsrechters blijven doen. We willen Wilco dan ook bedanken voor zijn inzet en betrokkenheid als bestuurder van SV Helios en wensen hem veel succes in zijn nieuwe zakelijke uitdaging.

Dit betekent dat er per direct een vacature is ontstaan binnen het bestuur.
Graag willen we een oproep doen aan belangstellenden om een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. voor een vrijblijvend gesprek betreffende de inhoud van de functie.

Bert Vennink zal samen met Richard Achtereekte tijdelijk de voorzittersrol waarnemen totdat er een nieuwe voorzitter is.

Tevens nog even een reminder dat we u graag hopen te zien en spreken op onze nieuwjaarsreceptie aanstaande zondag (06-01) om 15.00 uur. Voorafgaand is er de traditionele nieuwjaarswedstrijd vanaf 13.30 uur.

Bestuur SV Helios

Joomla Templates: from JoomlaShack