Welkom bij SV Helios


SV Helios zomerkamp voor alle jeugd tm de JO11 van 1 t/m 3 juni 2018

Na het succes van afgelopen jaar zijn wij als zomerkampcommissie weer begonnen met de voorbereidingen. Dit jaar gaan we op vrijdag 1 t/m zondag 3 juni 2018 met de jeugd van Helios naar groepsaccommodatie: 'De Langenberg' in Rijssen, (35 km van Deventer).

Meer informatie over deze mooie accommodatie kun je vinden op www.delangenberg.nl. Noteer als JO11 of jonger alvast dit weekend in je agenda. Dat geldt uiteraard ook voor enthousiaste leiders en trainers van de jeugd die mee willen. Binnenkort opent de inschrijving via de website.

Dit jaar is het laatste jaar dat het kamp georganiseerd wordt. Zorg er dus voor dat je erbij bent om er met elkaar een geweldig weekend van te maken!!!!

Wij hebben er weer zin in!!

Organisatie zomerkamp Commissie
Frank Keetels, Rob Wolthuis en Jeroen Star

zomerkamp 18

Joomla Template: from JoomlaShack