Welkom bij SV Helios


Help!!! Wordt 2018 het laatste zomerkamp voor onze jeugd????

Na een aantal oproepen het laatste jaar hebben we helaas nog geen opvolgers gevonden voor de zomerkampcommissie. We zijn hard op zoek naar een drietal vrijwilligers die zich een aantal jaren op rij willen inzetten om het zomerkamp te organiseren. Het is elk jaar weer een geweldig feest voor onze jeugd en de begeleiding.

In de voorbereiding vraagt het een aantal avonden overleg met de commissie om er voor te zorgen dat alles tijdens het kamp geregeld is. Verder zijn er een aantal zaken die, afhankelijk van je taak, vooraf wat tijd van je vragen. Tijdens het kamp ben je actief als algemene begeleiding en organisatie en het eerste aanspreekpunt voor de kids en de begeleiding.

We zijn op zoek naar:

  • Commissielid activiteiten per direct (afgelopen jaren Hans van Gelder)
  • Penningmeester per direct of dit jaar meelopen, vanaf 2019 overnemen (afgelopen jaren Frank Keetels)
  • Commissielid keuken, inkopen etc. Dit jaar meelopen, vanaf 2019 overnemen (al heel lang :-) Rob Wolthuis)

Er zijn overzichten beschikbaar van de taken en uiteraard zijn de mannen bereid toe te lichten wat zij altijd deden.

Lijkt het je leuk om je in te zetten voor een geweldig weekend met een hoop lol en erg weinig slaap laat het ons dan voor woensdag 28 februari weten via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Joomla Templates: by JoomlaShack